Як не обдурити себе і легко відрізнити підробку від якісних духів?

Іноді навіть звичайний парфум у жінки або у чоловіка може залучити і розташувати співрозмовника. Також запах може розповісти, який його власник. Чим такий запах довше буде триматися на одязі, тим більше можна говорити про саму якість парфуму. Так, в магазині, на перший погляд, дуже складно відрізнити дійсно хороші і якісні парфуми. Помилкова і та думка, що висока ціна на парфумерію може дати нам гарантію, що ми купуємо якісну продукцію. Вже давно виведені критерії, які можуть допомогти вам визначити наскільки якісний аромат і на скільки він здатний задовольнити бажання покупця.

1. ДСТУ

Навіть якщо ви купуєте парфуми на розлив, вони всеодно повинні відповідати ДСТУ і чинним державним нормам. Це завжди буде вказувати на високу якість парфуму. Адже хороший і якісний аромат повинен не тільки мати гарну стійкість, але і не шкодити здоров'ю і навколишньому середовищу. Виходячи з цього, при покупці аромату, ви маєте повне право поцікавитися наявністю сертифікатів, що підтверджують безпеку парфумерії.

2. Склад духів

Шукайте в складі духів тільки спирт і парфумерну композицію. Якщо ви там знайдете інші складові, то можете бути впевнені, що такий аромат не буде стійким і можливо змінить свій букет.

3. Походження парфумерної композиції

Франція - це безсумнівно країна любові і ароматів. Тут виготовляються найпрекрасніші духи в світі. Тому звертайте свою увагу на країну, де виготовлялися масла для композиції. Адже ця країна ніколи не економила на пахощах і якості парфумів, тому їм немає рівних по стійкості і скомпонуванні ароматних композицій.

4. Пропорціі в складі

Якісний парфум в своєму складі повинен мати не менше 15 % парфумерних масел. Це може гарантувати те, що парфум легко розкриє свої ноти і надовго запам'ятається для оточуючих. Хороший аромат - це той, що розкриває свої верхні, нижні ноти і ноти серця правильно. Ну і, звичайно, не мало важливим буде шлейф, який залишають після себе парфуми, він повинен побут легким, не наполегливим.

5. Наявність фірмових магазинів.

Якщо ви будете купувати продукти на ринку з рук будь-якої людини, то дуже складно говорити щось про якість такої продукції. Швидше за все такий парфум буде елементарною підробкою. Тому краще купувати продукцію в покупців або магазинах, що вже давно добре себе зарекомендували.

Наш інтернет-магазин може з упевненістю сказати, що ми на ринку парфумерії вже давно і за ці роки ми багато чого встигли досягти. Ми працюємо тільки на задоволення ваших бажань. У нас ви знайдете великий вибір ароматів, які ідентичні елітним духам.

Для того, щоб купити чоловічі парфуми або жіночі переходьте на наш сайт і заповнюйте онлайн-форму замовлення.