Грати по нотах: як вибрати ідеальні парфуми

Кожна людина повинна розбиратися в парфумах і вибір зупиняти на своєму ароматі. Перед тим, як купити духи більшість магазинів пропонують нам нюхати каву в процесі дегустації, але на ділі все набагато простіше.

1. Вибирайте час

Краще вибирати духи в ранкові години, так як до вечора не тільки ми втомилися, але і наше почуття нюху притупилося. Не варто також жінкам вибирати парфум за кілька днів до менструації і в критичні дні, в ці дні змінюється чутливість до запахів. Тому, після закінчення менструації він вже може не сподобатися.

2. Вчіться слухати парфум

Дуже часто всі роблять одну і ту ж помилку - вони нюхають парфум відразу після нанесення на блоттер. У цьому випадку, спирт ще не випарувався і може викликати роздратування нервових рецепторів. Тому не варто поспішати, краще почекайте 5-10 хвилин.

3. Слухайте себе

Не потрібно слухати думку тих людей, які вважають що парфум варто вибирати з огляду на свій вік. Якщо вам сподобався аромат, то без жодних вагань віддайте йому своє серце. Цікаво й те, що навіть поділ на чоловічі і жіночі аромати досить умовний. Так що можете сміливо вибрати собі чоловічий парфум.

4. Завжди порівнюйте аромати

Завжди уважно вибирайте свій запах, не потрібно поспішати. Пам'ятайте - парфуми пізнаються в порівнянні.

5. Правильно наносьте аромат

Коко Шанель завжди говорила, що духи потрібно наносити туди, куди ви хочете, щоб вас поцілували. Досвідчені парфумери в загальному виділяють 16 точок на нашому тілі, де аромат буде звучати яскравіше: віскі, згин ліктя, зап'ястя, центр грудної клітини, ділянки під колінами і у щиколоток, шия, точки на вісім сантиметрів нижче вуха. Це все через те, що саме в цих точках наші судини знаходяться близько до шкіри.

Є маленька хитрість: відразу після душу нанесіть улюблений аромат, а потім можете скористатися зволожуючим кремом для тіла. Він нейтралізує в парфумах дію спирту, який сушить шкіру, і добре закріплює аромат. Суха ж шкіра буде тримати запах набагато менше часу.

Якщо ви знаєте, який вам аромат потрібен, то сміливо можете купити духи онлайн в нашому магазині. Вони відрізняються високою якістю і прийнятною ціною. У разі, якщо вам потрібно допомогти з вибором або у вас є питання, що цікавлять, то зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними контактними номерами. Ми працюємо на благо покупця і тому будемо раді допомогти вам з вибором і покупкою.

Заходьте і купуйте вже зараз. Ласкаво просимо!